Polecane atrakcje

NASZE ATRAKCJE #01

Kajaki Dryf

Piekne trasy widokowe od początkujących po weteranów kajakowych. Co roku wybieramy się na różne trasy od 1h do 4h. Polecamy

NASZE ATRAKCJE #02

Muzeum Michała Kajki

SPOTKAJMY SIĘ W OGRÓDKU

Poznaj jednego z najwybitniejszych poetów mazurskich. Odwiedź Muzeum w Ogródku, poczuj magię Mazur i wyjątkowość naszego regionu. Dowiedz się więcej o historii i kulturze tej krainy, zainspiruj się mazurską poezją.

NASZE ATRAKCJE #03

Zoo safarii Okrągłe

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę ZOO SAFARI!  park czynny jest przez cały rok – w sezonach letnich i zimowych, codziennie. Jednak, ze względu na duże zainteresowanie, zalecamy wcześniejszą rezerwację telefoniczną. 

NASZE ATRAKCJE #04

Mamerki

Mamerki – Kwatera Główna Niemieckich Wojsk Lądowych (OKH)

 

NASZE ATRAKCJE #05

Wilczy Szaniec

Niezależnie czy jesteś pasjonatem historii, interesujesz się przyrodą czy zwyczajnie szukasz ciekawego miejsca do odwiedzenia, będąc na Mazurach, nie możesz przegapić ruin Byłej Kwatery Wojennej Adolfa Hitlera o kryptonimie „Wilczy Szaniec” (Wolfsschanze / Wolf’s Lair).

NASZE ATRAKCJE #06

Kolejka wąskotorowa

NIEZWYKŁA KOLEJOWA PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY

Ełcka Kolej Wąskotorowa (EKW) jest jedną z nielicznych kolei tego typu na terenie Polski, a jedyną na Warmii i Mazurach, czynnie funkcjonującą do dziś.

NASZE ATRAKCJE #07

Mleczówka

Jezioro Mleczówka (czasem nazywane również Mleczówka Duża) jest położone na wschód od wsi Skomack Wielki, w powiecie ełckim. Jezioro jest kształtu owalnego, lekko wydłużone w kierunku północnym. Bezpośrednie otoczenie jeziora stanowią pola uprawne, pastwiska oraz łąki. W północnej części zbiornika istnieją dwa niedużej wielkości. W południowej części zlokalizowany jest odpływ łączący jezioro z jeziorem Orzysz.

NASZE ATRAKCJE #08

Giżycko

Długa Marina i smaczne jedzenie. Wieża widokowa i wiele, wiele innych. Polecamy spędzenie przynajmniej jednego dnia aby poznać lepiej Giżycko.

NASZE ATRAKCJE #09

Ełk

Piękna i długa promenada, cudowne widoki i dużo restauracji a to tylko kilka rzeczy dlaczego warto odwiedzić Ełk

Scroll to Top